Skip to content

Biodiagnoza Łódź

biorezonans lodz biodiagnoza

BIODIAGNOZA Łódź - BIOREZONANS

O BIOREZONANSIE W łODZI

Ciekawi Cię, czym jest biorezonans i kto opracował tę metodę leczenia? Tutaj znajdziesz wszelkie informacje.

Biorezonans to naturalna metoda testowania i usuwania obciążeń chorobotwórczych organizmu. Biorezonans polega na wykorzystaniu faktu, że każdy żyjący organizm posiada własną częstotliwość drgania. Zjawisko biorezonansu jako pierwszy zaobserwował Royal Raymond Rife, naukowiec urodzony w 1888 roku. 

W swoich eksperymentach wykorzystywał własną częstotliwość określonego patogenu (np. wirusa), zwiększając jej intensywność elektromagnetyczną do momentu, aż patogen zginął. Z uwagi, że ta czynność, będąca podstawą działania biorezonansu, nie zaszkodziła innym tkankom, naukowiec postanowił na większą skalę zastosować metodę biorezonansu u pacjentów z wirusem opryszczki, tężcem, polio oraz zapaleniem opon mózgowych. W 1934 roku dokonał przełomowych badań w zakresie niszczenia nowotworów. 

Biorezonans i jego metoda działania była udoskonalana przez szereg naukowców w czasach powojennych. Byli to między innymi Roger de la Fuye, Walter Schmidtz Dachau, Reinhard Voll i Helmut Schimmel. Obecnie metody biorezonansowe stosowane są na całym świecie, a w niektórych krajach, np. w Niemczech, jest on uznawaną oficjalnie metodą testowania i terapii.

biorezonans

Bezboleśnie

Diagnozowanie i usuwanie patogenów przy pomocy biorezonansu jest całkowicie bezbolesne.

biorezonans_lodz

Skutecznie

Unikalność i skuteczność tej metody polega na łącznieniu wiedzy wschodu (np. punkty akupunkturowe) z zachodnią medycyną.

biorezonans

Diagnoza przedkliniczna

Biorezonans pozwala na diagnozowanie przedkliniczne, czyli wykrycie zmian i ich usunięcie, zanim dadzą objawy kliniczne.

Często Zadawane Pytania

Tutaj znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytania dotyczące terapii biorezonansem.

01. Czym jest terapia biorezonansowa?

Każdy żywy organizm żywy, w tym bakterie i pasożyty, mają charakterystyczną dla siebie częstotliwość drgania. Metoda biorezonansu polega na wykryciu patogennych częstotliwości w organizmie człowieka lub zwierzęcia, a następnie zwiększenie intensywności drgania, co doprowadza do rozpadu patogenu.

02. Czy biorezonans jest bezpieczny?

Metoda biorezonansu jest uważana za bezpieczną, ponieważ nie wywołuje skutków ubocznych. Przyczynia się do usuwania patogenów bez uszkadzania naturalnej flory bakteryjnej, w przeciwieństwie do antybiotykoterapii.

03. Jak się przygotować do badania biorezonansem?

Około 2 godziny przed badaniem można zjeść lekki posiłek, jednak nie należy pić kawy w tym dniu, nie należy zażywać leków przeciwbólowych, najlepiej nie zażywać też innych leków jeśli to możliwe. Należy być dobrze nawodnionym, najlepiej pić wodę, ubranie powinno być z naturalnych tkanin np. bawełniane, należy także zostawić w domu biżuterię.

04. Czy biorezonans i rezonans magnetyczny to to samo?

Biotrezonans i rezonans magnetyczny to zupełnie inne metody diagnozowania. Oprócz tego biorezonansem można przeprowadzić terapię, zaś rezonansem magnetycznym nie.

05. Czy dzieci mogą korzystać z biorezonansu?

Dzieci mogą bezpiecznie korzystać z biorezonansu. W gabinetach naturopatów w Łodzi dzieci najczęściej są diagnozowanie i korzystają z terapii związanych z alergiami i pasożytami.

06. Co pokazuje biorezonans?

Przy pomocy biorezonansu można wykonać diagnozowanie przedkliniczne organizmu, czyli wykrycie zmian i zniszcenie ich zanim dadzą objawy kliniczne. Biorezonans jest naturalną metodą, która pokazuje stan funkcjonowania poszczególnych narządów i układów. Rozpoznaje stany zapalne i określa, czym mogą być spowodowane.

07. Czy biorezonans jest skuteczny?

Biorezonans jest bardzo skuteczny. Po diagnozę i na terapię zgłaszają się tutaj osoby, które nie otrzymały odpowiedzi o przyczynie swoich dolegliwości stosując inne, laboratoryjne metody diagnozowania. Terapie biorezonansowe skutecznie usuwają alergie, pasożyty i inne już po 10 sesjach aparatem SWEEPER.

08. Czy biorezonans leczy?

Biorezonans pomaga w usuwaniu z organizmu wszelkich patogenów (grzybów, wirusów, bakterii, robaków, alergii, pasożytów).

09. Dla kogo nie jest wskazane stosowanie biorezonansu ?

Testowanie biorezonansem nie jest wskazane dla osób:

  • po zawale serca
  • z rozrusznikiem serca
  • z metalowymi elementami w ciele
  • z depresją, po traumie
  • w ciąży
  • w czasie prowadzonej kuracji po alkoholu, narkotykach, gdyż wyniki testu mogą być zaburzone.

10. Jak często można korzystać z biorezonansu?

Z biorezonansu można korzystać tak często, jak potrzebujemy. Terapie np. antypasożytnicze to zazwyczaj 10 seansów.

Terapia Biorezonansem
Przebieg pierwszej wizyty

Jeśli zainteresowała Cię metoda biorezonansowa, z przyjemnością doradzę podczas pierwszej wizyty, jakie są możliwości terapeutyczne posiadanych schorzeń.

Przebieg wizyty krok po kroku: po przyjściu do gabinetu i krótkiej rozmowie podłączam elektrody i rozpoczyna się diagnoza. Po jej zakończeniu jestem w stanie stwierdzić ogólny stan pacjenta i źródła dysfunkcji – obecność patogenów, czynność układu nerwowego, niedobory żywieniowe, alergie i wiele innych. 

biodiagnoza Łódź

Masz więcej pytań?

Sprawdź moją ofertę, bądź skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.

Jak mnie znaleźć

Kontakt

lokacja biodiagnoza

Adres

Łagiewnicka 54/56, 91-463 Łódź Budynek A, Lokal nr 22

kontakt biodiagnoza

+48 789 222 668

biodiagnoza godziny otwarcia

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 09:00 - 21:00

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz umówić się na wizytę lub masz więcej pytań, zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego.

Wizyta w gabinecie możliwa tylko po rezerwacji!

Możesz się także skontaktować, pisząc bezpośrednio na adres:
kontakt@diagnoza-bio.pl