Skip to content

Biodiagnoza Łódź

biorezonans lodz biodiagnoza
Biodiagnoza Łódź

O mnie

Mam na imię Anna. Zainteresowałam się biorezonansem kilka lat temu, gdy bliska mi osoba miała problemy ze zdrowiem. Badania wykonywane w sposób konwencjonalny nie wyjaśniały powodu złego samopoczucia. Po przebadaniu biorezonansem okazało się, że to lamblia umiejscowiona w trzustce. Wystarczyło 10 zabiegów aparatem SWEEPER, po lamblii nie było śladu, dolegliwości ustąpiły i do dzisiejszego dnia nie powróciły.

Wtedy postanowiłam, że muszę poznać metody biorezonansowe, gdyż pomaganie ludziom zawsze było dla mnie niezwykle ważne. Odbyłam szereg pasjonujących szkoleń z zakresu obsługi biorezonansu oraz informoterapii, jestem też dyplomowanym naturopatą. W swojej praktyce wykonuję testy metodami: Ekspress Scan, Voll’a, Vega – test. Pracuję na urządzeniu AM SCAN. Terapie biorezonansowe w Łodzi wykonuję urządzeniem SWEEPER.

Terapia Biorezonansem
Terapia biorezonansem
Recenzje

opinie klientów

Cezary Kurowski
Cezary Kurowski
26/12/2022
Całym sercem polecam polecam Panią Annę i Biodiagnozę w Łodzi na Bałutach! Muszę przyznać, że wiele lat temu miałem kontakt z podobną aparaturą w innym miejscu, ale niestety niewiele dowiedziałem się z badania, ani też o nim samym… Pani Ania jest niezwykle uprzejma, uśmiechnięta, serdeczna, ale w dodatku kompetentna i dokładna – to najlepszy zestaw cech każdego diagnosty! :D Dowiedziałem się nie tylko mnóstwo o sobie (alergie, ale także te „odroczone” nietolerancje, które ciężko było mi samemu wywnioskować), wiem też jak dalece naukowo biorezonans jest uzasadniony, jak działa, kto i kiedy weryfikował wyniki badań. Na pewno wrócę za jakiś czas sprawdzić co słychać u mnie w środku i jak się mam po stosowaniu wskazówek Pani Anny. To naprawdę świetna sprawa, świetne miejsce i odpowiednia osoba! Pięknie dziękuję i do zobaczenia!!!
Jagoda Sztąberska
Jagoda Sztąberska
17/12/2022
Biodiagnoza to świetne miejsce ! ⭐️ Biorezonans może być wspaniale pomocny na drodze do zrozumienia swojego organizmu i odnalezienia równowagi i zdrowia, i takie jest moje doświadczenie 🙏🤍🤍
Konrad Herman
Konrad Herman
07/12/2022
Sara Pavlovic
Sara Pavlovic
28/11/2022
Polecam z całego serca! Byłam u wielu alergologów i mimo reakcji alergicznej latem, na testach nic nie wychodziło. Dopiero po serii spotkań odczulających w gabinecie u Pani Ani męczący katar w końcu ustąpił.
Michał Sztekmiler
Michał Sztekmiler
27/11/2022
Polecam każdemu! Bardzo miła obsługa i indywidualne podejście, a sama diagnoza potwierdziła to, co już podejrzewałem oraz poszerzyła moją wiedzę o wskazaniach i przeciwwskazaniach żywieniowych :)
Biorezonans Łódź

Moja oferta

Sprawdź moją ofertę, lub dowiedz się więcej na temat biorezonansu.

jak mnie znaleźć

Kontakt

lokacja biodiagnoza

Adres

Łagiewnicka 54/56, 91-463 Łódź Budynek A, Lokal nr 22

kontakt biodiagnoza

+48 789 222 668

biodiagnoza godziny otwarcia

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 09:00 - 21:00

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz umówić się na wizytę lub masz więcej pytań, zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego.

Wizyta w gabinecie możliwa tylko po rezerwacji!

Możesz się także skontaktować, pisząc bezpośrednio na adres:
kontakt@diagnoza-bio.pl